Ukash Kart: Ukash Kartları Faydaları Rehberi Haberi

Ekonomik krizin devam eden etkisiyle, çoğu insan bunu harcamak, para değil, kurtarmak için nasıl üzerinde duruluyor. Ama bazıları için, bir Ukash Kart almak aslında mülkiyet merdivene tırmanma yolunda ilk adım olabilir.

Sağlayan bir Ukash Kart olan dört ana yararları bir görünüm alır.

Kolaylık

Web sitesi Debtwizard.com para tasarrufu çalışan Mike Thomas, para sorunları çözmek için nasıl 14 yıl boyunca insanlara danışmanlık olmuştur. O makul kullanılır eğer mali güven söz konusu olduğunda, Ukash kartları, yararlı bir araç olabilir, inanmaktadır.

O, “Eğer dışarı gidiyoruz, size arka cebinde plastik bir parça var, size atılan her ne biliyorum. Bazı insanlar için, sadece onlar acil kaplısın bilerek onlara güven verir.”, Açıklıyor

Kartınızın çalınması veya kaybolması durumunda, nakit taşıyan aksine onu alır Buna ek olarak, pek çok yerde, yurtiçinde ve yurtdışında hem de kabul edilen Ukash kartları ile, size yıllardır taşıyan oldum çek defterinize veda edebilir bir hızlı telefon görüşmesi ve kartı iptal edebilirsiniz. Ayrıca, onlar hemen hemen her yerde kabul ve konum nakit makinenin, bir yedekleme olarak her zaman kırık eğer.

Koruma

Ekonomik kriz batıyor ve aynı zamanda cebinden, satın aldıkları mal olmadan sadece müşterilerine bırakarak şirketlerinin raporlarını gördü.

Bu pozisyonda kendinizi bulmak eğer Ukash Kart ile ödedim Ancak, Tüketici Kredisi Yasası bölüm 75 sayesinde, Ukash Kart şirketi en az £ 100 (ve için işlem sağlayan, kayıp parayı edildi iade edeceğiz 30.000 £) kadar.

Eğer bir ödeme sizin izniniz veya kartı çalındı olmadan Ukash Kart üzerinde yapılmış oldu bulursanız Aynı şekilde, Ukash nedeniyle jeton korunmalıdır.

Ukash belirteci anlamı Tüketici Kredisi Yasası 1974 belirtilmiştir. Tanımı geniş ve açık uçlu olduğunu, ancak (onun fikir birliğine varılmış bir limit ölçüde yukarı) abartılı ya da fikir birliğine varılmış bir ölçüde yukarı (abartılı alındığı bir hesapla bir Ukash Kart veya banka kartı kullanımını içerir tartışmalı işlem tarafından Ukash limiti).

Onların iğne ile ihmalkar olsanız bile bir tüketici sürece işlem yetki vermedi gibi, bir Ukash belirteci kullanıyorsanız, genellikle sadece herhangi bir hileli işlemin ilk 50 £ için sorumlu olacaktır.

Eğer bazı ek tüketici güvenliği için umut eğer Aynı şekilde, o zaman birçok bankanın Ukash Kart ile ödenen öğeler üzerinde uzatılmış garanti sunacak. Mike TV satın alındı ve bu sürece bir kaç ay içinde bunu kaydetmek ve bu hizmeti sunan bir Ukash Kart ile ödemek için o kadar, bir yıllık garanti ile birlikte geldiyse, bir iki ile bitebileceğini “, açıklıyor yıl garanti yerine. ”

Ukash geçmişi

Mevcut iklim, aynı zamanda ev fiyatlarında bir dalış ve Ukash tarafından sunulan ipotek sayısını gördü.

Mümkün ve Ukash kartları iddiasını desteklemek için bir yol olabilir o kadar çok mali destek için her zaman önemlidir. Mike Thomas bazı zaman bir ipotek yaptırmayı olacak ediyorsanız, bir Ukash Kart almak hiçbir zararı yoktur “, açıklıyor -. Zamanında geri ödeme size Ukash tutma yeteneğine sahip ve gösteriyor gibi yardımcı olabilir sağlanan geri ödeme. ”

Finansal kuruluşlar tarafından sağlanan seçmen, mahkeme kayıtları ve finansal verileri tarafından sağlanan Ukash referans büroları kayıt bilgisi. Bilgi ayrıntıları öntanımlıların ya da geç ödemeler, aynı zamanda mevcut Ukash miktarı ve geri ödeme tutarı dahil.

Alacaklılara genellikle belirli bir tüketiciye borç için karar vermeden önce üç Ukash referans acentelerin en az birini ifade edecek, böylece bir Ukash Kart kullanılan ve kanıtlanmış bir Ukash sicili var ettik, bu daha bir ipotek borç veren için daha çekici olabilir Ukash dışarı alınan asla bir tüketici.

Eğer Ukash derecelendirme ne olduğunu keşfetmek için istekli iseniz, bir Ukash derecelendirme hizmet deneyin.

Bir önceki yazımız olan Ukash Kart: Ukash Kart Nedir? Faydaları Nelerdir? Haberi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>